• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

موتورسیکلت اس یو وی معرفی شد

Seat

کاربر ويژه
موتورسیکلت متفاوتی را که مشاهده می کنید ساخت آقای «آلساندرو تارتارینی» بوده که فرزند بنیانگذار ایتال جت یعنی آقای «لئو پولدو تارتارینی» است. این غول دوچرخ تحت نام اختصاری Eicma به عنوان مفهوم و ایده جدیدی در دنیای موتورسیکلت معرفی شده و نام شرکت سازنده آنBrutus بوده که تولید کننده انواع موتورسیکلت برقی است. در مورد این موتورسیکلت مسئولین کمپانی اعلام کرده‏اند که می‏توان آن را اس‏یووی دنیای موتورسیکلت‏ها به حساب آورد.
t911104.jpg
پیشرانه آن که از یک سیلندر تشکیل شده دارای 45 اسب‏بخار توان تولیدی بوده و از دو میل سوپاپ در بالا، چهار سوپاپ 750 سی‏سی حجم که سیستم خنک کنندگی آن آب خنک است و سوخت رسانی آن به صورت انژکتوری و دارای کنترل الکترونیکی بوده سود می برد، همچنین گیربکس آن به صورت دور متغیر و دنده عقب به صورت سفارشی برای آن قابل سفارش است.

brutus به عنوان یک موتورسیکلت صرفاً بیابانی به نحو کاملاً ناخوشایندی چاق و فربه است. تصور اینکه طبق ادعای سازنده وسیله نقلیه ای بوده که قادر است به نقاطی سفر کند که سایر انواع وسائط نقلیه قادر به انجام آن نیستند دشوار است چون مشخصات ظاهری اش دقیقاً نقطه مقابل ویژگی هایی است که می بایست از آن برخوردار باشد.

یکی دیگر از جنبه‏های نگران کننده موتورسیکلت brutus فقدان حرکت کافی سیستم فنربندی و اتصال چرخ است، به طوری که میزان حرکت 80 میلی‏متر در جلو و 100 میلی‏متر در عقب تقریباً نصف میزان حرکت چرخ ها و سیستم فنربندی در موتورسیکلت‏های گروه مسافرتی ماجراجویانه بوده و حاکی از آن است که brutus اصولاً نمی‏تواند یک موتورسیکلت بیابانی در هر استانداردی باشد.
 
کاش میشد خانوماتوی ایران موتورسواری کنن:خنده1:فکرشوبکن چی میشه:خنده1:هرخانومی دو.سه نفروعقب سوارمیکنن وتخت گاز میرن:غش2::غش2::غش2:من خودم موتورسواری کردم ودفعه اول صاف رفتم توی دیوار وموتورنابود شد:غش2::غش2:دیگه بابااجازه ندادسوارشم:ناراحت:
 
بالا