• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

5 نکته برای خرید لباس نوزاد

دلبند

New member
زمانی که قرار است نوزاد جدیدی به جمع خانواده اضافه شود این که چه لباسی برای نوزاد خریداری شود یکی از مهترین دغدغه های والدین است، 5 نکته راجع به خرید لباس نوزاد را در متن زیر مطالعه نمایید.

یک -نوزاد و پوست نوزاد شما لطیف و حساس است، بس جنس لباس خیلی اهمیت دارد و باید بسیار نرم باشد، بهترین جنس برای لباس نوزاد پنبه و کتان است. حواستان باشد بررسی کنید نوزادتان به جنس لباس حساسیت نداشته باشد.


دو - سایز هر نوزادی با نوزاد دیگر متفاوت است، نوزاد شما به سرعت رشد میکند و دقت کنید تا بهترین سایز را برای نوزاد دلبندتان انتخاب کنید که برایش تنگ و ناراحت کننده نباشد.سه - نمیتوان گفت برای دختران فقط لباس صورتی و برای پسران فقط لباس آبی خریداری کرد، لباس هایی با رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد. در انتخاب رنگ و طرح لباس نوزاد تنوع بدهید.


چهار - برای شستن لباس نوزاد حتی المقدور سعی کنید از شوینده مخصوص استفاده کنید و با لباس های دیگر اعضای خانواده شستشو نشود؛ مخصوصا در مواردی که نوزاد حساسیت داشته باشد. برای خشک کردن لباس هم از نور خورشید استفاده کنید.


پنج - برای خرید لباس برای نوزادتان خساست به خرج ندهید و لباس های با جنس خوب برایش خریداری کنید، رشد کودک شما سریع است مقدار خرید لباس ها زیاد نباشد تا لباس ها بدون استفاده بماند.

منبع : www.delband.com 
بالا