• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تاپیک هواداران تراکتور سازی تبريز

ریحانه69

متخصص بخش فوتبال
جعفري: با قلعه‌نويي قهر نيستم
[h=2] مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: با قلعه‌نويي قهر نيستم و فقط بين ما سوء تفاهم‌هاي فوتبالي وجود داشته است.

[TD="align: left"]
00942476.jpg
[/TD]محمدحسين جعفري در مورد شکست تراکتورسازي مقابل الشباب عربستان گفت: تا حدود زيادي نتوانستيم در اين مسابقه کارهاي تاکتيکي‌مان را انجام دهيم و بازيکنان از موقعيت گل زيادي که به وجود آوردند استفاده نکردند. بازي را خوب شروع کرديم و در 20 دقيقه آخر نيز مسلط بر توپ و ميدان بوديم اما نتوانستيم از اين برتري بهره ببريم. الشباب هم موقعيت‌هاي زيادي داشت. اميدوارم در ديدار برگشت اين نتيجه را جبران کنيم.

به گزارش فارس،وي افزود: تراکتورسازي قابليت‌هاي زيادي دارد و مي‌توانيم به دور بعد صعود کنيم اگر در يک ديدار خارج از خانه مقابل الجزيره حداقل امتياز را به دست بياوريم و در دو ديدار داخل خانه پيروز شويم صد در صد صعود خواهيم کرد.

وي در مورد ميزباني عربستاني‌ها از تراکتورسازي خاطرنشان کرد: جا دارد از مسئولان الشباب تشکر کنم. هنگام ورود به عربستان تنها 30 دقيقه کارهاي کنترل‌مان به طول انجاميد و آنها نهايت همکاري را با ما انجام دادند. اميدوارم هفته بعد بتوانيم ميزباني خوبي داشته باشيم.

مديرعامل تراکتورسازي در مورد معطلي 6 ساعته کاروان اين تيم در فرودگاه جده خاطرنشان کرد: متاسفانه حدود 60 ساعت در فرودگاه جده معطل شديم و بعد از سفر به مکه و مدينه اين موضوع باعث خستگي بازيکنانمان شد. شرکت آسمان را براي بازگشت به تبريز چارتر کرده بوديم . به صورت دقيق نمي‌دانم دليل اين معطلي چه بود اما اين موضوع را بررسي خواهيم کرد.

جعفري در مورد درگيري که گفته مي‌شود بين آذرنيا و دهنوي به وجود آمده است، عنوان کرد: هيچ مشکلي وجود ندارد و اين بحث‌ها را کاملا رد مي‌کنيم. دهنوي با يکي از افرادي که خيلي رابطه خوبي دارد آقاي آذرنيا است. در يک خانواده پرتعداد که حدود 40 نفر در آن حضور دارند ممکن است برخي مشکلات به وجود بيايد. در مکه جو صميمي و روحاني بين بازيکنان وجود داشت و همه از يکديگر حلاليت مي‌طلبيدند. با يک روح و روان پاک به ايران بازگشتيم و اميدواريم اين مسئله در ادامه به ما کمک کند. در همه جا مشکلات کوچکي وجود دارد اما سعي مي‌کنيم اين مسائل را حل کنيم.

وي در مورد مسئله محمد ابراهيمي و محسن فروزان که در اختيار باشگاه قرار گرفتند عنوان کرد: تازه صبح امروز به ايران بازگشتيم و هنوز فرصت رسيدگي به اين مسئله را پيدا نکرديم انشاءالله از فردا که کارمان را در باشگاه آغاز مي‌کنيم اين مسئله را مدنظر قرار خواهيم داد.

جعفري در مورد اينکه هتل محل استقرارشان در عربستان با استقلال يکي بوده و آيا با امير قلعه‌نويي نيز که مشکلاتي داشته روبرو شده است، گفت: هتل يکي بود اما با قلعه‌نويي برخوردي نداشتم. به هر حال هر دو تيم نماينده فوتبال ايران بودند. من با آقاي فتح‌الله‌زاده صحبت کردم و هيئت مديره هر دو تيم با يکديگر گفت‌وگوهايي داشتند. با قلعه‌نويي نيز قهر نيستم و تنها سوءتفاهم‌هاي فوتبالي بين ما وجود داشته است.

مديرعامل تراکتورسازي در پايان خاطرنشان کرد: اين هفته در ديدارهاي بازگشت به مصاف الشباب خواهيم رفت. همانند ديدار مقابل الجزيره نيازمند حضور هواداران هستيم و اين موضوع برايمان ضروري و صد در صد است. با کمک هواداران بايد در اين ديدار به پيروزي برسيم. در عربستان که حضور داشتيم در کارشناسي‌هايشان به ظهور يک پديده جديد در آسيا اشاره مي‌کردند که آن هم باشگاه تراکتورسازي و هواداران پرتعداد و تشويق‌هاي منحصر به فرد آنها بود. اميدوارم اين اتفاق در ديدار با الشباب نيز تکرار شود و هواداران به ما در اين مسابقه کمک کنند.


ورزش سه
 

ریحانه69

متخصص بخش فوتبال
ابراز پيشيماني مهاجم تراکتوردرکميته انضباطي
[h=2] مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي در کميته انضباطي اين باشگاه حضور يافت.

[TD="align: left"]
00938238.jpg
[/TD]محمد ابراهيمي چندي پيش به دليل انجام مصاحبه اي بر عليه باشگاه از تمرينات تيم کنار گذاشته شد و در ديدار مقابل داماش در ليگ برتر و الشباب عربستان در ليگ قهرمانان آسيا غايب بود.

به گزارش فارس،پس از بازگشت تيم تراکتورسازي از عربستان مسئولان اين تيم خيلي زود اين موضوع را مورد بررسي قرار دادند. در جلسه کميته انضباطي تراکتورسازي که امروز برگزار شد محمد ابراهيمي در اين ارتباط توضيحات خود را ارائه و از کار خود ابراز پيشيماني کرد.

قرار است کميته انضباطي نظر خود در مورد ابراهيمي را فردا اعلام کند. جلسه امروز بسيار مثبت بوده و گفته مي شود به احتمال فراوان ابراهيمي به زودي با نظر باشگاه به تمرينات تيمش باز مي گردد.

همچنين محسن فروزان نيز که مشکل کوچکي پيدا کرده بود در حال حاضر در تمرينات شرکت ندارد. اين بازيکن قرار است از شهر خود به تبريز بازگردد و فردا در باشگاه در مورد مشکل خود توضيحاتي را ارائه کند. طبق اعلام مديرعامل تراکتورسازي مشکل فروزان چندان جدي نيست.


ورزش سه
 

amin khan

مدیر انجمن
کسترش فولاد تبریز با استقلال تهران مساوی شد و تراختور سازی تبریز رفت صدر جدول:تراکتور:
 

t92

متخصص بخش
کسب جام قهرمانی در مسابقات جام حذفی کشور توسط تراکتورسازی رو به همه هواداران این تیم تبریک مینمایم عرض :نیش3:
 

admin

Administrator
عضو کادر مدیریت
نه اودووووخ... گجه خیاباندا نه گیشگیریدوووخ... نه هاوار تپیردوووخ،.. بله نه اودوووخ:خنده1:
 
بالا