• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

دانستنیهای جالب

ناهید

متخصص بخش
آیا می دانستید موی صورت از هر موی دیگری در بدن سریعتر رشد می کند ؟آیا می دانستید سر درد های شدید را می توان با خوردن 20 عدد گیلاس کاهش داد ؟


آیا می دانستید ریه راست شما از ریه چپتان کوچکتر است تا جا برای قلبتان باز شود ؟


آیا می دانستید سه مورد از اولین چیز هایی که خانم های باردار در دوره سه ماهه اول بارداری خوابشان را می بیند قورباغه، کرم و گیاهان گلدانی می باشند ؟


آیا می دانستید دندان های شما سه ماه قبل تولدتان شروع به رشد می کنند ؟آیا می دانستید شما 200 ماهیچه را برای بر داشتن یک قدم بکار می گیرید ؟


آیا می دانستید آب معدنی شامل باکتری های بیشتری نسبت به آب شیر است ؟آیا می دانستید اسید معده شما آنقدر قوی است ک می تواند تیغ را حل کند ؟آیا می دانستید ماریجوانا باعث توقف رشد سلول های سرطانی می شود ؟


آیا می دانستید مک دونالد بزرگترین عرضه کننده اسباب بازی در جهان است ؟آیا می دانستید در صبحگاه، خوردن سیب شما را بیدار تر از خوردن قهوه نگه می دارد ؟آیا می دانستید بدون غذا هفته ها می توان زنده بود اما بدون خواب تنها 11 روز دوام می آورید ؟آیا می دانستید ضربان قلب خانم ها از آقایون بیشتر است ؟آیا می دانستید تنها با خوردن سیب زمینی و کره می توان زنده ماند از آنجاییکه این دو تمام مواد مغذی برای بدن را پوشش می دهند ؟


آیا می دانستید نوشیدن چای سیاه می تواند آسیب های ریوی ناشی از سیگار را کاهش می دهد ؟آیا می دانستید بیش از 1000 ماده شیمیایی در یک فنجان قهوه وجود دارد. از این بین تنها 26 مورد از آنها آزمایش شده که نصفشان باعث مرگ در موش ها ی آزمایشگاهی شده است ؟آیا می دانستید نوشیدن آب به کم کردن وزن کمک می کند ؟ با نوشیدن آب شکستن مولکول های چربی آسانتر می شود.آیا می دانستید خوردن تنها دو عدد موز می تواند انرژی مورد نیاز برای یک ورزش 90 دقیقه ای سخت را میسر سازد؟

 
بالا